O obozie

Najistotniejszym walorem Boszkowa jest położenie - na terenie Przemęckiego Parku Krajobrazowego. Czyste powietrze, bliskość krystalicznej wody Jeziora Dominickiego, bujność zieleni i szkolny pomost także stanowią o wyjątkowości naszej oferty. Ponadto - dzieci i młodzież wypoczywają w sosnowym lesie, w którym rozbite są namioty (dla 4-6 osób każdy). Są to solidne wojskowe namioty, wyposażone w podłogi, półki, łóżka polowe, materace i koce. Zabudowę stałą ośrodka stanowią natomiast: kuchnia, stołówka, sanitariaty i umywalnie z prysznicami.
Zapraszamy do korzystania z uroków Ziemi Leszczyńskiej!

ZASADY POBYTU
terminy: 1-8 lipca, 8-15 lipca, 15-22 lipca
W programie obozu
Wypoczynek nad wodą, pływanie rekreacyjno-sportowe, żeglowanie.
Wycieczki kajakowe - spływy Szlakiem Konwaliowym.
Wycieczki piesze i spacery ścieżkami przyrodniczymi, wędrówki dookoła jeziora.
Rowerowe podboje okolicy.
Poranne biegi dla zdrowia i formy.
Tropienie mieszkańców Przemęckiego Parku Krajobrazowego.
Gry i zabawy sportowe pod opieką instruktorów.
Gra w siatkówkę, koszykówkę, rugby, tenis stołowy i piłkę nożną.
Zajęcia z zakresu terenoznawstwa i orientacji – posługiwanie się mapą i kompasem, wyznaczanie kierunków świata.
Gra w Scrabble, szachy, gry planszowe i logiczne.
Podchody, biegi sprawnościowe i na orientację, zawody sportowe.
Konkursy plastyczne, muzyczne i inne - zawsze z nagrodami.

Wiek uczestnika: 10-17 lat.
Zgłoszenie uczestnika – telefoniczne (503159869) lub mailowe (zapedukacja@wp.pl) oraz oddanie karty kwalifikacyjnej i dokonanie wpłaty do 22 maja 2017 r. Kartę kwalifikacyjną należy dostarczyć do sekretariatu ZST.

Co zabrać
Śpiwór, małą poduszkę, latarkę, strój do zajęć terenowych i sportowych, obuwie sportowe, grubszą bluzę, ubranie przeciwdeszczowe, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy, legitymację szkolną.

Koszt tygodniowego pobytu wynosi: 500 zł (dla uczniów ZST 450 zł).
Opłata obejmuje:
przejazd autokarem na trasie Ostrów Wielkopolski-Boszkowo oraz Boszkowo-Ostrów Wielkopolski, wyżywienie (cztery posiłki dziennie), zakwaterowanie, ubezpieczenie, opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawców, ratowników i animatorów oraz opiekę medyczną.

Płatności za udział w obozie prosimy wpłacać na konto:
Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły ZAP-Edukacja
ul. Poznańska 43
63-400 Ostrów Wielkopolski
17 84300009 002005270194 1380 (w tytule przelewu prosimy podać JEDYNIE: imię i nazwisko uczestnika oraz nr turnusu).

OBOWIĄZKOWE ZEBRANIE ORGANIZACYJNE DLA UCZESTNIKÓW I ICH OPIEKUNÓW, połączone ze szkoleniem bezpiecznego pobytu nad wodą - 12 CZERWCA 2017 r. o godz. 17.00 w ZST.

Dane organizatora
Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim
ul. Poznańska 43
63-400 Ostrów Wielkopolski

telefony:
organizator - 606 423 939
zgłoszenia - 503 159 869

Pobierz kartę kwalifikacyjną

Dane

1-8 lipca 8-15 lipca 15-22 lipca

tak nie

Proszę wypełnić brakujące pola.

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły ZAP-Edukacja