Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim

Artykuły

Previous Next
Matematyka dla pierwszoklasistów! Pani Dorota Maleszka zaprasza na cykl spotkań...
berlin nauczycie Pani Justyna Ibron i pani Anna Mrowińska, nauczycielki...
Produkcik 2019 - finał Finał Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe...
Dzień Dziecka 2019 Tegoroczny Dzień Dziecka świętowaliśmy nietypowo....
Sukces w OITiW 6 czerwca 2019 r. w zabytkowym gmachu Domu Technika w...
Finał Elektronika 2019 Długo oczekiwany finał XX edycji konkursu o tytuł...
Coś bardzo ważkiego...   Nie warto mówić własnymi słowami, skoro za nas...
Wiosna, wiosna, wiosna! Wraz z ciepłym słońcem i budzącą się do życia przyrodą...
Cyborg 2019 rozstrzygnięty   W piątek, 29. marca w Zespole Szkół Technicznych w...
Brawo Filip Tomczyk! Astronomia, fizyka i radioamatorstwo – to trzy pokrewne...
Olimpiada Innowacji Technicznych Eliminacje szkolne Olimpiady Innowacji Technicznych i...
Męskie after party Prezent na Dzień Mężczyzny Trzeba wszakże uczcić tych,...
Zajęcia z ELEKTRONIKI Już niedługo zaczynamy ZAPrzyjaźnianie "nowych" z...
Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej To już IV edycja ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o...
Konkurs graficzny Konkurs na plakat promujący XX edycję konkursu o tytuł...
ZAPpressFoto 2019 Jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów - pouczają...
Konkurs wiosenny 14 marca 2019 w CKPie odbył się finał powiatowego...
ZST na 43. Biegu Piastów Tegoroczny Bieg Piastów, w którym uczestniczyli także...
Zakręceni 7 raz :) Siódma edycja zbiórki „Nakręć się na pomoc dla Hani” to...
DEUTSCH IST IN 2019   27.02.2019 w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Fryderyka...
SWISS TALENT FORUM 2019 W dniach od 6 do 9 lutego Bogumił Skoczylas i Grzegorz...

fotogalerie

Czas zawodowców BIS

FILMOTEKA

praktyki zagraniczne

Biuletyn BIP

Cyfrowobezpieczni

Finał konkursu CYBORG 2014

04 kwietnia 2014 odbył się finał konkursu CYBORG 2014. Projekt w bieżącym roku dotyczył tematu: „Przyszłość ziemi w naszych rękach – drugie życie śmieci” i był skierowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych miasta Ostrowa Wielkopolskiego oraz powiatu ostrowskiego.

W 11 edycji konkursu CYBORG wzięło udział 108 uczniów ze wszystkich typów szkół.

W bieżącym roku Konkurs CYBORG, został zgłoszony do Stowarzyszenia FUNDUSZ GRANTOWY DOBREGO SĄSIEDZTWA dla Ostrowa Wielkopolskiego jako projekt pod nazwą: „Przyszłość ziemi w naszych rękach – drugie życie śmieci”. Projekt został przyjęty i zatwierdzony. Stowarzyszenie FUNDUSZ GRANTOWY DOBREGO SĄSIEDZTWA dla Ostrowa Wielkopolskiego zostało jednym z ważniejszych sponsorów konkursu.

Konkurs był przeprowadzony w dwóch etapach:

I Etap - wykonanie pracy plastycznej - plakatu na temat „Przyszłość ziemi w naszych rękach – drugie życie śmieci”

II Etap rozwiązywanie testu i zadań z ogólnej wiedzy informatycznej.

Jednym z punktów programu były prezentacje zaproszonych gości.

Pani Arleta Szulc - przedstawicielka Zakładu Oczyszczania i Gospodarki Odpadami MZO w Ostrowie Wielkopolskim przedstawiła prezentację na temat: „Usuwanie i zagospodarowanie odpadów”.

Dziewczyny z Zespołu Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim pod czujnym okiem opiekunów pań: Katarzyny Stawickiej i Edyty Wawrzyniak zaprezentowały swoje prace artystyczne z wykorzystaniem materiałów wtórnych przy stylizacji fryzur.

Kolejny pokaz przygotowali uczniowie ZST Piotr Portasiak i Michał Zmyślony. Uczniowie sami zaprojektowali i wykonali z materiałów wtórnych urządzenie pod nazwą „Inteligentny powietrzny kolektor słoneczny”. Praca została wykonana pod kierunkiem pana Tomasz Szydłowskiego.

Wyniki konkursu:

Wyróżnienia i nagrody dla uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych:

Nagrody:

I miejsce – Portasiak Piotr – ZST

II miejsce – Krzyżaniak Jan – ZST

III miejsce – Wierciński Bartłomiej – ZST 

Wyróżnienia:

  1. Stefanowski Mariusz – ZST
  2. Jabłoński Szymon – ZST
  3. Kasprzak Michał - LOSO

Wyróżnienia i nagrody dla uczniów ze szkół gimnazjalnych:

Nagrody:

I miejsce – Stępniak Konrad – Gimnazjum w Nowych Skalmierzycach

II miejsce – Jędrzejewski Jakub – Gimnazjum Sióstr Salezjanek

III miejsce – Hurny Michał - Gimnazjum nr 4 w Ostrowie Wlkp.

Wyróżnienia:

  1. Rasiak Tomasz – Gimnazjum w Przygodzicach
  2. Strzyż Natalia - Gimnazjum w Nowych Skalmierzycach
  3. Idzior Amadeusz - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ostrowie Wlkp.
  4. Kosałka Ola - Gimnazjum w Raszkowie
  5. Grzęda Arkadiusz - Gimnazjum w Nowych Skalmierzycach
  6. Świtała Jakub – Gimnazjum nr 1 w Ostrowie Wlkp.

Wyróżnienia i nagrody dla uczniów ze szkół podstawowych:

Nagrody:

I miejsce – Rainert Weronika – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ostrowie Wlkp.

II miejsce – Malarczyk Jakub – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ostrowie Wlkp.

III miejsce – Bojarczuk Oliwia - Szkoła Podstawowa nr 11 w Ostrowie Wlkp.

  1. Wyróżnienia:
  2. Pinkiewicz Sara – Szkoła Podstawowa - Czarnylas
  3. Wieczorek Aleksander - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ostrowie Wlkp.
  4. Działocha Oskar - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ostrowie Wlkp.
  5. Serek Mateusz – Szkoła Podstawowa nr 7
  6. Sroka Olga – Szkoła Podstawowa w Przygodzicach
  7. Stawiński Stanisław - Szkoła Podstawowa nr 5
  8. Olkiewicz Martyna – Szkoła Podstawowa nr 5
  9. Deresiński Kamil – Szkoła Podstawowa nr 6
  10. Płóciennik Beata – Szkoła Podstawowa w Lewkowie
  11. Szewczyk Angelika – Szkoła Podstawowa w Dębnicy
  12. Kania Oliwia - Szkoła Podstawowa w Dębnicy
  13. Walas Eryk - Szkoła Podstawowa w Chynowej

[Janina Grobelna]


 

1.png2.png3.png4.png5.png5a.png6.png7.png8.png9.pngfooter_kalisz.pnglogo_spoleczna.png

Strona używa plików cookies (ciasteczek).

Informacje o ciasteczkach. ..........................................Akceptuj cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information