Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim

Artykuły

Previous Next
ZAPpressFoto 2019 Przypomnienie! Jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc...
Góra Grosza 2019 Już dwudziesty raz rusza akcja Towarzystwa Nasz Dom –...
Upoluj swoją książkę Do 30 listopada zupełnie za darmo możecie pobrać 12...
Szkoła E(x)plory 2019   W dniu 23-25 października 2019 r. w Gdyni cztery...
9. Konferencja ARISS w Polsce za nami 26 października br., w Zespole Szkół Technicznych w...
Deathmatch Ten dzień zapowiadał się wyjątkowo dobrze. 10...
ŚwiZSTaki na Śnieżce Zobaczyć góry w jesiennej krasie, to marzenie...
opatrunek na ratunek Zapraszamy do udziału w akcji OPATRUNEK NA RATUNEK.  
Poznań NEW EDUCATION FORUM 2019 W dniach 17-18 października br. odbyło się...
IWIS 2019 Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie...
Zajęcia wyjazdowe energetyków We wrześniu, jak co roku klasy energetyki odnawialnej...
Berlin, Berlin… ich hab dich lieb! Druga tura szkolenia w ramach programu Erasmus+...
STYPENDIUM MARSZAŁKA 2019 KOMUNIKAT W SPRAWIE STYPENDIUM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA...
Matematyka dla pierwszoklasistów! Pani Dorota Maleszka zaprasza na cykl spotkań...
berlin nauczycie Pani Justyna Ibron i pani Anna Mrowińska, nauczycielki...
Produkcik 2019 - finał Finał Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe...
Dzień Dziecka 2019 Tegoroczny Dzień Dziecka świętowaliśmy nietypowo....
Sukces w OITiW 6 czerwca 2019 r. w zabytkowym gmachu Domu Technika w...
Finał Elektronika 2019 Długo oczekiwany finał XX edycji konkursu o tytuł...
Coś bardzo ważkiego...   Nie warto mówić własnymi słowami, skoro za nas...
Wiosna, wiosna, wiosna! Wraz z ciepłym słońcem i budzącą się do życia przyrodą...

fotogalerie

Czas zawodowców BIS

FILMOTEKA

praktyki zagraniczne

Biuletyn BIP

Cyfrowobezpieczni

Freestyle School Battle vol.3 w ZST

Trzecia edycja międzyszkolnych zawodów tanecznych „Freestyle School Battle” odbyła się 3 czerwca 2015 roku w Zespole Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim. Imprezę zorganizował Samorząd Uczniowski ZST oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „ZAP-Edukacja”.

Do turnieju mogli zgłaszać się uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całej Polski. Zawodnicy (soliści i duety) rywalizowali w takich kategoriach, jak: B-boying, Hip Hop, All Styles, Bary Contest. Spośród ponad 70 uczestników jury wyłoniło zwycięzców.

Kategoria

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła (nazwa
i miejscowość)

HIP HOP

solo

 

I miejsce

Nela Bednik

II LO Ostrów Wlkp.

II miejsce

Aleksandra Kaczmarek

II LO Ostrów Wlkp.

III miejsce

Joanna Strzelczyk

II LO Ostrów Wlkp.

HIP HOP

duety

 

I miejsce

Nela Bednik

Joanna Strzelczyk

II LO Ostrów Wlkp.

II miejsce

Aleksandra Kaczmarek

Gabriela Strzelczyk

II LO Ostrów Wlkp.

III miejsce

Dorota Świtkiewicz

Anita Pastuszak

Zespół Szkół nr 1 Ostrzeszów

Gimnazjum nr 1 Ostrów Wlkp.

B-BOYING

solo

 

I miejsce

Maciej Kędziak

ZST Ostrów Wlkp.

II miejsce

Marta Strzelczyk

II LO Ostrów Wlkp.

III miejsce

Krzysztof Nykiel

ZST-E Ostrów Wlkp.

B-BOYING

duety

 

 

I miejsce

Marta Strzelczyk

Bartłomiej Duleba

II LO Ostrów Wlkp.

ZST Ostrów Wlkp.

 

II miejsce

Krzysztof Nykiel

Filip Sadowski

ZST-E Ostrów Wlkp.

ZST Ostrów Wlkp.

III miejsce

Maciej Kędziak

ZST Ostrów Wlkp.

ALL STYLES

duety

I miejsce

Nela Bednik

Maciej Kędziak

II LO Ostrów Wlkp.

ZST Ostrów Wlkp.

II miejsce

Joanna Strzelczyk

Zuzanna Wawrzyniak

II LO Ostrów Wlkp.

III miejsce

Marta Strzelczyk

Bartłomiej Duleba

II LO Ostrów Wlkp.

ZST Ostrów Wlkp.

BARY CONTEST

solo (nieoficjalna kategoria)

I miejsce

Filip Sadowski

ZST Ostrów Wlkp.

II miejsce

Maciej Kędziak

ZST Ostrów Wlkp.

III miejsce

---------

---------

Nagroda specjalna – Dorota Świtkiewicz, Zespół Szkół nr 1 w Ostrzeszowie (pobyt na obozie w Boszkowie). 

Puchary oraz nagrody wręczali Mirosław Rychlik - sekretarz powiatu ostrowskiego oraz Ewa Matecka – wiceprezydent miasta. Imprezie sędziowali: Marika „Mara” Kalina, Marta „Hoła” Hołderna, Błażej „Crootkee” Ławecki, Grzegorz „Lisoo” Lis. Zawody prowadzili Mateusz „Tasar” Tasarek, Marcin „Maras” Gmurowski, muzykę zapewnił Marek „Effekt” Stachuła. O nagłośnienie i oświetlenie zadbali uczniowie ZST: Marcin Mrugalski, Adam Kuczer, Paweł Śmigielski, Hubert Więcław i Paweł Hnatyk.

- To już trzecia edycja imprezy, zorganizowana przez młodzież z naszej szkoły. Na zawody zgłosili się reprezentanci większości gimnazjów ostrowskich, wszystkich szkól ponadgimnazjalnych z Ostrowa, a także uczniowie z Przygodzic, Zdun, Mikstatu, Raszkowa i Ostrzeszowa.  Szczególne podziękowania należą się sędziom, DJ’owi oraz prowadzącym, którzy po raz kolejny poświęcili swój cenny czas mówi Agnieszka Koralewska, pedagog szkolny ZST, organizator zawodów.

Turniej zorganizowali uczniowie ZST, szczególnie pomysłodawca imprezy Maciej Kędziak, wspomagany przez opiekunkę Samorządu Szkolnego, Agnieszkę Koralewską. W przygotowanie zawodów zaangażowali się także: prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły „ZAP-Edukacja” Danuta Połomska oraz Bartosz Szymański – nauczyciel ZST.

- Trzecia edycja „Freestyle School Battle” kolejny raz udała się w pełni, a zainteresowanie było jak zawsze ogromne. Poziom zawodników jest coraz wyższy.  Dzięki temu, że to już trzecia edycja również my jesteśmy lepiej przygotowani. Doszła nowa kategoria All Styles, która jest mieszaniną różnych stylów tańca street dance – mówi uczeń ZST, Maciej Kędziak, pomysłodawca, organizator i zawodnik turnieju.

Imprezę sponsorowali: Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim, Urząd Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, „True School Studio Tańca” - Ostrów Wlkp., „Brasz” ubrania ręcznie malowane - Zaniemyśl, „Tetris Tattoo” studio tatuażu – Ostrów Wlkp., „Metal-VIS” Sp. z o.o. hurtownia narzędzi – Ostrów Wlkp., „Opał-Bud Janusz Pietryga Krzysztof Michalski” S.C. – Ostrów Wlkp., „ALSPAW” – Ostrów Wlkp., „Zakład Elektromechaniki Dźwigowej Jerzy Nowaczyk” – Ostrów Wlkp., „MADA” części samochodowe – Ostrów Wlkp., „Techland” producent gier i oprogramowania użytkowego - Ostrów Wlkp., Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „ZAP-Edukacja”, Rada Rodziców ZST Ostrów Wlkp.

Patronat medialny nad imprezą objęli Radio „Eska” oraz portal infostrow.pl. 


 

1.png2.png3.png4.png5.png5a.png6.png7.png8.png9.pngfooter_kalisz.pnglogo_spoleczna.png

Strona używa plików cookies (ciasteczek).

Informacje o ciasteczkach. ..........................................Akceptuj cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information