Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim

Artykuły

Previous Next
Finał Olimpiady OITiW 30 czerwca 2020 r. w auli Zespołu Szkół Technicznych...
Pitching filmowy ZAPowiczów 2 marca 2020 roku grupa ZAPowiczów uczestniczyła w...
Deutsch ist in 2020   W piątek 28 lutego 2020 r. w IV LO odbył się XVI...
Boszkowo W związku z konsekwencjami pandemii i nieustającym...
Pączek dla Afryki 20.02.2020 r.,  w "Tłusty Czwartek", nasza szkoła po...
Turniej Opowiadań 2020 We wtorek 18 lutego 2020 roku w Zespole Szkół...
Warsztaty SIR 11 lutego br. w sali konferencyjnej odbyło się...
Pomoc braciom mniejszym Wspaniały odzew szkolnej społeczności na zbiórkę dla...
Za rok musi być złoto! Kolejny rok z rzędu siatkarze ZST osiągnęli sukces. Po...
Matematyczna Liga Mistrzów W poniedziałek, 2 grudnia, zapowskie pierwszaki...
MOC ŻYWEGO OBRAZU 28 listopada 2019 roku w Centrum Kształcenia...
ZAPpressFoto 2019 Przypomnienie! Jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc...
Żywa lekcja historii 12 listopada z okazji Święta Niepodległości odbyła się...
Finał rejonu w piłkę ręczną Kolejny sukces sportowy naszych uczniów. Tym razem, pod...
EVS W Zespole Szkól Technicznych narodziła się nowa...
28 FINAŁ WOŚP Łapiemy wiatr w żagle i rozpoczynamy nabór do szkolnego...
Redemptoris Missio Zakończyliśmy akcję zbierania środków opatrunkowych dla...
Akademia Fact-Checkingu Jak w codziennym zalewie informacji odróżnić prawdę od...
VII Turniej Opowiadań Szczęśliwa siódma edycja konkursu literackiego Turniej...
Stypendia ministra Wspaniała nowina!!! Wielkopolsce przyznano 13...
Góra Grosza 2019 Już dwudziesty raz rusza akcja Towarzystwa Nasz Dom –...

fotogalerie

Czas zawodowców BIS

FILMOTEKA

praktyki zagraniczne

Biuletyn BIP

Freestyle School Battle vol.3 w ZST

Trzecia edycja międzyszkolnych zawodów tanecznych „Freestyle School Battle” odbyła się 3 czerwca 2015 roku w Zespole Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim. Imprezę zorganizował Samorząd Uczniowski ZST oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „ZAP-Edukacja”.

Do turnieju mogli zgłaszać się uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całej Polski. Zawodnicy (soliści i duety) rywalizowali w takich kategoriach, jak: B-boying, Hip Hop, All Styles, Bary Contest. Spośród ponad 70 uczestników jury wyłoniło zwycięzców.

Kategoria

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła (nazwa
i miejscowość)

HIP HOP

solo

 

I miejsce

Nela Bednik

II LO Ostrów Wlkp.

II miejsce

Aleksandra Kaczmarek

II LO Ostrów Wlkp.

III miejsce

Joanna Strzelczyk

II LO Ostrów Wlkp.

HIP HOP

duety

 

I miejsce

Nela Bednik

Joanna Strzelczyk

II LO Ostrów Wlkp.

II miejsce

Aleksandra Kaczmarek

Gabriela Strzelczyk

II LO Ostrów Wlkp.

III miejsce

Dorota Świtkiewicz

Anita Pastuszak

Zespół Szkół nr 1 Ostrzeszów

Gimnazjum nr 1 Ostrów Wlkp.

B-BOYING

solo

 

I miejsce

Maciej Kędziak

ZST Ostrów Wlkp.

II miejsce

Marta Strzelczyk

II LO Ostrów Wlkp.

III miejsce

Krzysztof Nykiel

ZST-E Ostrów Wlkp.

B-BOYING

duety

 

 

I miejsce

Marta Strzelczyk

Bartłomiej Duleba

II LO Ostrów Wlkp.

ZST Ostrów Wlkp.

 

II miejsce

Krzysztof Nykiel

Filip Sadowski

ZST-E Ostrów Wlkp.

ZST Ostrów Wlkp.

III miejsce

Maciej Kędziak

ZST Ostrów Wlkp.

ALL STYLES

duety

I miejsce

Nela Bednik

Maciej Kędziak

II LO Ostrów Wlkp.

ZST Ostrów Wlkp.

II miejsce

Joanna Strzelczyk

Zuzanna Wawrzyniak

II LO Ostrów Wlkp.

III miejsce

Marta Strzelczyk

Bartłomiej Duleba

II LO Ostrów Wlkp.

ZST Ostrów Wlkp.

BARY CONTEST

solo (nieoficjalna kategoria)

I miejsce

Filip Sadowski

ZST Ostrów Wlkp.

II miejsce

Maciej Kędziak

ZST Ostrów Wlkp.

III miejsce

---------

---------

Nagroda specjalna – Dorota Świtkiewicz, Zespół Szkół nr 1 w Ostrzeszowie (pobyt na obozie w Boszkowie). 

Puchary oraz nagrody wręczali Mirosław Rychlik - sekretarz powiatu ostrowskiego oraz Ewa Matecka – wiceprezydent miasta. Imprezie sędziowali: Marika „Mara” Kalina, Marta „Hoła” Hołderna, Błażej „Crootkee” Ławecki, Grzegorz „Lisoo” Lis. Zawody prowadzili Mateusz „Tasar” Tasarek, Marcin „Maras” Gmurowski, muzykę zapewnił Marek „Effekt” Stachuła. O nagłośnienie i oświetlenie zadbali uczniowie ZST: Marcin Mrugalski, Adam Kuczer, Paweł Śmigielski, Hubert Więcław i Paweł Hnatyk.

- To już trzecia edycja imprezy, zorganizowana przez młodzież z naszej szkoły. Na zawody zgłosili się reprezentanci większości gimnazjów ostrowskich, wszystkich szkól ponadgimnazjalnych z Ostrowa, a także uczniowie z Przygodzic, Zdun, Mikstatu, Raszkowa i Ostrzeszowa.  Szczególne podziękowania należą się sędziom, DJ’owi oraz prowadzącym, którzy po raz kolejny poświęcili swój cenny czas mówi Agnieszka Koralewska, pedagog szkolny ZST, organizator zawodów.

Turniej zorganizowali uczniowie ZST, szczególnie pomysłodawca imprezy Maciej Kędziak, wspomagany przez opiekunkę Samorządu Szkolnego, Agnieszkę Koralewską. W przygotowanie zawodów zaangażowali się także: prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły „ZAP-Edukacja” Danuta Połomska oraz Bartosz Szymański – nauczyciel ZST.

- Trzecia edycja „Freestyle School Battle” kolejny raz udała się w pełni, a zainteresowanie było jak zawsze ogromne. Poziom zawodników jest coraz wyższy.  Dzięki temu, że to już trzecia edycja również my jesteśmy lepiej przygotowani. Doszła nowa kategoria All Styles, która jest mieszaniną różnych stylów tańca street dance – mówi uczeń ZST, Maciej Kędziak, pomysłodawca, organizator i zawodnik turnieju.

Imprezę sponsorowali: Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim, Urząd Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, „True School Studio Tańca” - Ostrów Wlkp., „Brasz” ubrania ręcznie malowane - Zaniemyśl, „Tetris Tattoo” studio tatuażu – Ostrów Wlkp., „Metal-VIS” Sp. z o.o. hurtownia narzędzi – Ostrów Wlkp., „Opał-Bud Janusz Pietryga Krzysztof Michalski” S.C. – Ostrów Wlkp., „ALSPAW” – Ostrów Wlkp., „Zakład Elektromechaniki Dźwigowej Jerzy Nowaczyk” – Ostrów Wlkp., „MADA” części samochodowe – Ostrów Wlkp., „Techland” producent gier i oprogramowania użytkowego - Ostrów Wlkp., Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „ZAP-Edukacja”, Rada Rodziców ZST Ostrów Wlkp.

Patronat medialny nad imprezą objęli Radio „Eska” oraz portal infostrow.pl. 


 

1.png2.png3.png4.png5.png5a.png6.png7.png8.png9.pngfooter_kalisz.pnglogo_spoleczna.png

Strona używa plików cookies (ciasteczek).

Informacje o ciasteczkach. ..........................................Akceptuj cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information