Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim

Artykuły

Previous Next
Finał Olimpiady OITiW 30 czerwca 2020 r. w auli Zespołu Szkół Technicznych...
Pitching filmowy ZAPowiczów 2 marca 2020 roku grupa ZAPowiczów uczestniczyła w...
Deutsch ist in 2020   W piątek 28 lutego 2020 r. w IV LO odbył się XVI...
Boszkowo W związku z konsekwencjami pandemii i nieustającym...
Pączek dla Afryki 20.02.2020 r.,  w "Tłusty Czwartek", nasza szkoła po...
Turniej Opowiadań 2020 We wtorek 18 lutego 2020 roku w Zespole Szkół...
Warsztaty SIR 11 lutego br. w sali konferencyjnej odbyło się...
Pomoc braciom mniejszym Wspaniały odzew szkolnej społeczności na zbiórkę dla...
Za rok musi być złoto! Kolejny rok z rzędu siatkarze ZST osiągnęli sukces. Po...
Matematyczna Liga Mistrzów W poniedziałek, 2 grudnia, zapowskie pierwszaki...
MOC ŻYWEGO OBRAZU 28 listopada 2019 roku w Centrum Kształcenia...
ZAPpressFoto 2019 Przypomnienie! Jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc...
Żywa lekcja historii 12 listopada z okazji Święta Niepodległości odbyła się...
Finał rejonu w piłkę ręczną Kolejny sukces sportowy naszych uczniów. Tym razem, pod...
EVS W Zespole Szkól Technicznych narodziła się nowa...
28 FINAŁ WOŚP Łapiemy wiatr w żagle i rozpoczynamy nabór do szkolnego...
Redemptoris Missio Zakończyliśmy akcję zbierania środków opatrunkowych dla...
Akademia Fact-Checkingu Jak w codziennym zalewie informacji odróżnić prawdę od...
VII Turniej Opowiadań Szczęśliwa siódma edycja konkursu literackiego Turniej...
Stypendia ministra Wspaniała nowina!!! Wielkopolsce przyznano 13...
Góra Grosza 2019 Już dwudziesty raz rusza akcja Towarzystwa Nasz Dom –...

fotogalerie

Czas zawodowców BIS

FILMOTEKA

praktyki zagraniczne

Biuletyn BIP

Bądź Wola Twoja...

W dniach 22 i 23 września klasa 2i2 udała się na klasowy biwak do stanicy Biały Jeleń w miejscowości o wiele mówiącej nazwie "Moja Wola". Wolą klasy 2i2 było głównie realizować tajny projekt i integrować się. Fantastycznie sprawdzili się w tym działaniu nasi młodzi informatycy.
W ramach bycia ze sobą i zacieśniania więzi klasowych chłopcy zaspokajali swoje potrzeby na stanicowym orliku grając w piłkę niemal na okrągło :D W ciągu dwu dni ofiarami zwierzęcych instynktów chłopaków stały się dwie niewinne piłki... zajechane na śmierć. W ramach odreagowania od straszliwych wyzwań na boisku, państwo decydowali się na szlachetniejsze rozrywki, takie jak: pisanie, fotografowanie, telefonowanie do ukochanych kobiet i poszukiwania czegoś na fejsie... niektórzy tańczyli... Widziano też dwóch, jak czytali książki... i jedną, jak zakuwała angielski... ale w to pewnie nikt nie uwierzy...
Przymuszani przez marudną wychowawczynię chłopcy odbyli też: spacer do przepięknego pałacu (same się ręce i nogi paliły, żeby tam troszkę nielegalnie pozwiedzać), wysłuchali z wielu ust jego smutnej historii, próbowali się zastanawiać, jak ratować marniejący w oczach zabytek...Później klasa udała się w karkołomną, bo wielokilometrową wędrówkę dookoła jeziora (w sumie jakieś 3 kilometry). Niebagatelne odległości nie wzbudziły zachwytu u zmęczonej rozrywkami młodzieży, dlatego z radością powitano hasło powrotu do stanicy, do rozmów, piłki, rozlicznych opowieści i klasowych wspomnień. Całość wzbogacały niesłychanie swoją przemiłą obecnością dwie koleżanki - własna, klasowa - Madzia i "pożyczona" z 1m1 - Kasia. One też były najpracowitsze, jeśli chodzi o realizację zadania, jakie klasa sobie wyznaczyła...  a było to niełatwa, reportażowa praca.
Celem wycieczki było przygotowanie do konkursu... i mamy nadzieję, że to także klasie 2i2 wyjdzie, jak pozakonkursowe wspólne bycie razem, chwilami nawet leniuchowanie, połączone z niespieszną kontemplacją sielskich krajobrazów malowniczego Powiatu Ostrowskiego.
No i najważniejsze... przyjaźnie...
Magdalena Wojtasz

1.png2.png3.png4.png5.png5a.png6.png7.png8.png9.pngfooter_kalisz.pnglogo_spoleczna.png

Strona używa plików cookies (ciasteczek).

Informacje o ciasteczkach. ..........................................Akceptuj cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information