Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim

Artykuły

Previous Next
berlin nauczycie Pani Justyna Ibron i pani Anna Mrowińska, nauczycielki...
Produkcik 2019 - finał Finał Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe...
Dzień Dziecka 2019 Tegoroczny Dzień Dziecka świętowaliśmy nietypowo....
Sukces w OITiW 6 czerwca 2019 r. w zabytkowym gmachu Domu Technika w...
Finał Elektronika 2019 Długo oczekiwany finał XX edycji konkursu o tytuł...
Coś bardzo ważkiego...   Nie warto mówić własnymi słowami, skoro za nas...
Wiosna, wiosna, wiosna! Wraz z ciepłym słońcem i budzącą się do życia przyrodą...
Cyborg 2019 rozstrzygnięty   W piątek, 29. marca w Zespole Szkół Technicznych w...
Brawo Filip Tomczyk! Astronomia, fizyka i radioamatorstwo – to trzy pokrewne...
Olimpiada Innowacji Technicznych Eliminacje szkolne Olimpiady Innowacji Technicznych i...
Męskie after party Prezent na Dzień Mężczyzny Trzeba wszakże uczcić tych,...
Zajęcia z ELEKTRONIKI Już niedługo zaczynamy ZAPrzyjaźnianie "nowych" z...
Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej To już IV edycja ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o...
Konkurs graficzny Konkurs na plakat promujący XX edycję konkursu o tytuł...
ZAPpressFoto 2019 Jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów - pouczają...
Konkurs wiosenny 14 marca 2019 w CKPie odbył się finał powiatowego...
ZST na 43. Biegu Piastów Tegoroczny Bieg Piastów, w którym uczestniczyli także...
Zakręceni 7 raz :) Siódma edycja zbiórki „Nakręć się na pomoc dla Hani” to...
DEUTSCH IST IN 2019   27.02.2019 w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Fryderyka...
SWISS TALENT FORUM 2019 W dniach od 6 do 9 lutego Bogumił Skoczylas i Grzegorz...
Peregrynacja Pierwszą grupą w tym roku, która odbyła staże w...

fotogalerie

Czas zawodowców BIS

FILMOTEKA

praktyki zagraniczne

Biuletyn BIP

Cyfrowobezpieczni

Bądź Wola Twoja...

W dniach 22 i 23 września klasa 2i2 udała się na klasowy biwak do stanicy Biały Jeleń w miejscowości o wiele mówiącej nazwie "Moja Wola". Wolą klasy 2i2 było głównie realizować tajny projekt i integrować się. Fantastycznie sprawdzili się w tym działaniu nasi młodzi informatycy.
W ramach bycia ze sobą i zacieśniania więzi klasowych chłopcy zaspokajali swoje potrzeby na stanicowym orliku grając w piłkę niemal na okrągło :D W ciągu dwu dni ofiarami zwierzęcych instynktów chłopaków stały się dwie niewinne piłki... zajechane na śmierć. W ramach odreagowania od straszliwych wyzwań na boisku, państwo decydowali się na szlachetniejsze rozrywki, takie jak: pisanie, fotografowanie, telefonowanie do ukochanych kobiet i poszukiwania czegoś na fejsie... niektórzy tańczyli... Widziano też dwóch, jak czytali książki... i jedną, jak zakuwała angielski... ale w to pewnie nikt nie uwierzy...
Przymuszani przez marudną wychowawczynię chłopcy odbyli też: spacer do przepięknego pałacu (same się ręce i nogi paliły, żeby tam troszkę nielegalnie pozwiedzać), wysłuchali z wielu ust jego smutnej historii, próbowali się zastanawiać, jak ratować marniejący w oczach zabytek...Później klasa udała się w karkołomną, bo wielokilometrową wędrówkę dookoła jeziora (w sumie jakieś 3 kilometry). Niebagatelne odległości nie wzbudziły zachwytu u zmęczonej rozrywkami młodzieży, dlatego z radością powitano hasło powrotu do stanicy, do rozmów, piłki, rozlicznych opowieści i klasowych wspomnień. Całość wzbogacały niesłychanie swoją przemiłą obecnością dwie koleżanki - własna, klasowa - Madzia i "pożyczona" z 1m1 - Kasia. One też były najpracowitsze, jeśli chodzi o realizację zadania, jakie klasa sobie wyznaczyła...  a było to niełatwa, reportażowa praca.
Celem wycieczki było przygotowanie do konkursu... i mamy nadzieję, że to także klasie 2i2 wyjdzie, jak pozakonkursowe wspólne bycie razem, chwilami nawet leniuchowanie, połączone z niespieszną kontemplacją sielskich krajobrazów malowniczego Powiatu Ostrowskiego.
No i najważniejsze... przyjaźnie...
Magdalena Wojtasz

1.png2.png3.png4.png5.png5a.png6.png7.png8.png9.pngfooter_kalisz.pnglogo_spoleczna.png

Strona używa plików cookies (ciasteczek).

Informacje o ciasteczkach. ..........................................Akceptuj cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information