Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim

Artykuły

Previous Next
Matematyka dla pierwszoklasistów! Pani Dorota Maleszka zaprasza na cykl spotkań...
berlin nauczycie Pani Justyna Ibron i pani Anna Mrowińska, nauczycielki...
Produkcik 2019 - finał Finał Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe...
Dzień Dziecka 2019 Tegoroczny Dzień Dziecka świętowaliśmy nietypowo....
Sukces w OITiW 6 czerwca 2019 r. w zabytkowym gmachu Domu Technika w...
Finał Elektronika 2019 Długo oczekiwany finał XX edycji konkursu o tytuł...
Coś bardzo ważkiego...   Nie warto mówić własnymi słowami, skoro za nas...
Wiosna, wiosna, wiosna! Wraz z ciepłym słońcem i budzącą się do życia przyrodą...
Cyborg 2019 rozstrzygnięty   W piątek, 29. marca w Zespole Szkół Technicznych w...
Brawo Filip Tomczyk! Astronomia, fizyka i radioamatorstwo – to trzy pokrewne...
Olimpiada Innowacji Technicznych Eliminacje szkolne Olimpiady Innowacji Technicznych i...
Męskie after party Prezent na Dzień Mężczyzny Trzeba wszakże uczcić tych,...
Zajęcia z ELEKTRONIKI Już niedługo zaczynamy ZAPrzyjaźnianie "nowych" z...
Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej To już IV edycja ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o...
Konkurs graficzny Konkurs na plakat promujący XX edycję konkursu o tytuł...
ZAPpressFoto 2019 Jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów - pouczają...
Konkurs wiosenny 14 marca 2019 w CKPie odbył się finał powiatowego...
ZST na 43. Biegu Piastów Tegoroczny Bieg Piastów, w którym uczestniczyli także...
Zakręceni 7 raz :) Siódma edycja zbiórki „Nakręć się na pomoc dla Hani” to...
DEUTSCH IST IN 2019   27.02.2019 w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Fryderyka...
SWISS TALENT FORUM 2019 W dniach od 6 do 9 lutego Bogumił Skoczylas i Grzegorz...

fotogalerie

Czas zawodowców BIS

FILMOTEKA

praktyki zagraniczne

Biuletyn BIP

Cyfrowobezpieczni

Doskonała inwestycja

Dla nas jest to doskonała inwestycja, bo jest to inwestycja w młodego człowieka, który będzie stanowił o obliczu gospodarczym nie tylko naszego powiatu (Starosta Ostrowski, pan Paweł Rajski).

24 września w auli I Liceum Ogólnokształcącego miała miejsce doroczna uroczystość wręczenia nagród  - Stypendiów Starosty Ostrowskiego za wybitne osiągnięcia naukowe oraz sportowe. Stypendyści zostali uhonorowani podniosłą imprezą, uświetnioną występami artystycznymi, na którą zaproszono ich wraz z Rodzicami. Wieczór uświetnił występ chóru Mieszanego CON FORZA oraz koncert na instrumentach perkusyjnych stypendystki pierwszej edycji – Wiktorii Kliber i jej przyjaciół: Magdaleny Myrczik i Jakuba Bogdanowicza. Wyróżnieni otrzymali także okolicznościowe, pamiątkowe dyplomy stypendialne i na potwierdzenie faktu, że nauka i praca nad sobą warte są zachodu,  wręczono każdemu z nich nagrodę – stypendium w wysokości 1000 zł.

Warto podkreślić, że są osoby, które odebrały stypendium po raz kolejny świadczy to o tym, że są to uczniowie wybitni, pasjonaci odnoszący wybitne sukcesy – komentował jeszcze Starosta. I miał na myśli, między innymi, uczniów naszej szkoły, którzy niezmiennie stają w szeregach najlepszych.  W tym roku wśród liderów znaleźli się:

Miłosz Fluder – nasza „międzynarodowa” chluba:  brązowy medalista mistrzostw świata juniorów w kickboxingu we Włoszech i wicemistrz Europy w kickboxingu w San Sebastian w Hiszpanii. Pracowity, wytrwały, zawsze pięknie uśmiechnięty. I po mistrzowsku łączy naukę ze sportem!

Szymon Jabłoński – uczestnik wielu konkursów przedmiotowych: z języka angielskiego, przedmiotów informatycznych oraz matematyki. Laureat konkursów z Języka Obcego Zawodowego, a także drużynowo w Międzyszkolnym konkursie języka angielskiego. Kulturalny, miły gentelman, który, oderwawszy się od komputera, znalazł czas na średnią 5,45.

Tomasz Krakowski – dwukrotnie osiągnął najwyższą średnią ocen w historii szkoły 5,69 (!!!!). Laureat wielu konkursów i olimpiad, w tym m.in. finału Olimpiady Wiedzy Technicznej oraz Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości w kategorii Innowacje Techniczne. Zawsze wnikliwy, skupiony, poważny.... wielki umysł!

Sebastian Nowicki –Finalista Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości w kategorii Innowacje Techniczne, uczestnik wojewódzkiego etapu Olimpiady Wiedzy Technicznej i konkursu Euroelektra, ze średnią 5,46. Pracowity, sympatyczny, uśmiechnięty...

Mateusz Ratajczak – ze średnią 5,42. Celująco ukończył praktykę „Czas zawodowców – wielkopolskie kształcenie zawodowe”. Zawsze ujmująco grzeczny, uczynny, a przy tym zabójczo systematyczny i skrupulatny. I jeszcze chętny do pracy w Samorządzie Szkolnym.

Jak widać – mamy tu galerię absolutnie wyjątkowych Wyjątkowych Młodych Ludzi. To wielka przyjemność i zaszczyt ich znać!

Magdalena Wojtasz


 

1.png2.png3.png4.png5.png5a.png6.png7.png8.png9.pngfooter_kalisz.pnglogo_spoleczna.png

Strona używa plików cookies (ciasteczek).

Informacje o ciasteczkach. ..........................................Akceptuj cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information