Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim

Artykuły

Previous Next
Finał Olimpiady OITiW 30 czerwca 2020 r. w auli Zespołu Szkół Technicznych...
Pitching filmowy ZAPowiczów 2 marca 2020 roku grupa ZAPowiczów uczestniczyła w...
Deutsch ist in 2020   W piątek 28 lutego 2020 r. w IV LO odbył się XVI...
Boszkowo W związku z konsekwencjami pandemii i nieustającym...
Pączek dla Afryki 20.02.2020 r.,  w "Tłusty Czwartek", nasza szkoła po...
Turniej Opowiadań 2020 We wtorek 18 lutego 2020 roku w Zespole Szkół...
Warsztaty SIR 11 lutego br. w sali konferencyjnej odbyło się...
Pomoc braciom mniejszym Wspaniały odzew szkolnej społeczności na zbiórkę dla...
Za rok musi być złoto! Kolejny rok z rzędu siatkarze ZST osiągnęli sukces. Po...
Matematyczna Liga Mistrzów W poniedziałek, 2 grudnia, zapowskie pierwszaki...
MOC ŻYWEGO OBRAZU 28 listopada 2019 roku w Centrum Kształcenia...
ZAPpressFoto 2019 Przypomnienie! Jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc...
Żywa lekcja historii 12 listopada z okazji Święta Niepodległości odbyła się...
Finał rejonu w piłkę ręczną Kolejny sukces sportowy naszych uczniów. Tym razem, pod...
EVS W Zespole Szkól Technicznych narodziła się nowa...
28 FINAŁ WOŚP Łapiemy wiatr w żagle i rozpoczynamy nabór do szkolnego...
Redemptoris Missio Zakończyliśmy akcję zbierania środków opatrunkowych dla...
Akademia Fact-Checkingu Jak w codziennym zalewie informacji odróżnić prawdę od...
VII Turniej Opowiadań Szczęśliwa siódma edycja konkursu literackiego Turniej...
Stypendia ministra Wspaniała nowina!!! Wielkopolsce przyznano 13...
Góra Grosza 2019 Już dwudziesty raz rusza akcja Towarzystwa Nasz Dom –...

fotogalerie

Czas zawodowców BIS

FILMOTEKA

praktyki zagraniczne

Biuletyn BIP

Doskonała inwestycja

Dla nas jest to doskonała inwestycja, bo jest to inwestycja w młodego człowieka, który będzie stanowił o obliczu gospodarczym nie tylko naszego powiatu (Starosta Ostrowski, pan Paweł Rajski).

24 września w auli I Liceum Ogólnokształcącego miała miejsce doroczna uroczystość wręczenia nagród  - Stypendiów Starosty Ostrowskiego za wybitne osiągnięcia naukowe oraz sportowe. Stypendyści zostali uhonorowani podniosłą imprezą, uświetnioną występami artystycznymi, na którą zaproszono ich wraz z Rodzicami. Wieczór uświetnił występ chóru Mieszanego CON FORZA oraz koncert na instrumentach perkusyjnych stypendystki pierwszej edycji – Wiktorii Kliber i jej przyjaciół: Magdaleny Myrczik i Jakuba Bogdanowicza. Wyróżnieni otrzymali także okolicznościowe, pamiątkowe dyplomy stypendialne i na potwierdzenie faktu, że nauka i praca nad sobą warte są zachodu,  wręczono każdemu z nich nagrodę – stypendium w wysokości 1000 zł.

Warto podkreślić, że są osoby, które odebrały stypendium po raz kolejny świadczy to o tym, że są to uczniowie wybitni, pasjonaci odnoszący wybitne sukcesy – komentował jeszcze Starosta. I miał na myśli, między innymi, uczniów naszej szkoły, którzy niezmiennie stają w szeregach najlepszych.  W tym roku wśród liderów znaleźli się:

Miłosz Fluder – nasza „międzynarodowa” chluba:  brązowy medalista mistrzostw świata juniorów w kickboxingu we Włoszech i wicemistrz Europy w kickboxingu w San Sebastian w Hiszpanii. Pracowity, wytrwały, zawsze pięknie uśmiechnięty. I po mistrzowsku łączy naukę ze sportem!

Szymon Jabłoński – uczestnik wielu konkursów przedmiotowych: z języka angielskiego, przedmiotów informatycznych oraz matematyki. Laureat konkursów z Języka Obcego Zawodowego, a także drużynowo w Międzyszkolnym konkursie języka angielskiego. Kulturalny, miły gentelman, który, oderwawszy się od komputera, znalazł czas na średnią 5,45.

Tomasz Krakowski – dwukrotnie osiągnął najwyższą średnią ocen w historii szkoły 5,69 (!!!!). Laureat wielu konkursów i olimpiad, w tym m.in. finału Olimpiady Wiedzy Technicznej oraz Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości w kategorii Innowacje Techniczne. Zawsze wnikliwy, skupiony, poważny.... wielki umysł!

Sebastian Nowicki –Finalista Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości w kategorii Innowacje Techniczne, uczestnik wojewódzkiego etapu Olimpiady Wiedzy Technicznej i konkursu Euroelektra, ze średnią 5,46. Pracowity, sympatyczny, uśmiechnięty...

Mateusz Ratajczak – ze średnią 5,42. Celująco ukończył praktykę „Czas zawodowców – wielkopolskie kształcenie zawodowe”. Zawsze ujmująco grzeczny, uczynny, a przy tym zabójczo systematyczny i skrupulatny. I jeszcze chętny do pracy w Samorządzie Szkolnym.

Jak widać – mamy tu galerię absolutnie wyjątkowych Wyjątkowych Młodych Ludzi. To wielka przyjemność i zaszczyt ich znać!

Magdalena Wojtasz


 

1.png2.png3.png4.png5.png5a.png6.png7.png8.png9.pngfooter_kalisz.pnglogo_spoleczna.png

Strona używa plików cookies (ciasteczek).

Informacje o ciasteczkach. ..........................................Akceptuj cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information