Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim

Artykuły

Previous Next
Finał Olimpiady OITiW 30 czerwca 2020 r. w auli Zespołu Szkół Technicznych...
Pitching filmowy ZAPowiczów 2 marca 2020 roku grupa ZAPowiczów uczestniczyła w...
Deutsch ist in 2020   W piątek 28 lutego 2020 r. w IV LO odbył się XVI...
Boszkowo W związku z konsekwencjami pandemii i nieustającym...
Pączek dla Afryki 20.02.2020 r.,  w "Tłusty Czwartek", nasza szkoła po...
Turniej Opowiadań 2020 We wtorek 18 lutego 2020 roku w Zespole Szkół...
Warsztaty SIR 11 lutego br. w sali konferencyjnej odbyło się...
Pomoc braciom mniejszym Wspaniały odzew szkolnej społeczności na zbiórkę dla...
Za rok musi być złoto! Kolejny rok z rzędu siatkarze ZST osiągnęli sukces. Po...
Matematyczna Liga Mistrzów W poniedziałek, 2 grudnia, zapowskie pierwszaki...
MOC ŻYWEGO OBRAZU 28 listopada 2019 roku w Centrum Kształcenia...
ZAPpressFoto 2019 Przypomnienie! Jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc...
Żywa lekcja historii 12 listopada z okazji Święta Niepodległości odbyła się...
Finał rejonu w piłkę ręczną Kolejny sukces sportowy naszych uczniów. Tym razem, pod...
EVS W Zespole Szkól Technicznych narodziła się nowa...
28 FINAŁ WOŚP Łapiemy wiatr w żagle i rozpoczynamy nabór do szkolnego...
Redemptoris Missio Zakończyliśmy akcję zbierania środków opatrunkowych dla...
Akademia Fact-Checkingu Jak w codziennym zalewie informacji odróżnić prawdę od...
VII Turniej Opowiadań Szczęśliwa siódma edycja konkursu literackiego Turniej...
Stypendia ministra Wspaniała nowina!!! Wielkopolsce przyznano 13...
Góra Grosza 2019 Już dwudziesty raz rusza akcja Towarzystwa Nasz Dom –...

fotogalerie

Czas zawodowców BIS

FILMOTEKA

praktyki zagraniczne

Biuletyn BIP

A teraz króluje lekkoatletyka!

 
 
Zawody - dzień pierwszy...

W dniu 22 września na stadionie ostrowskiej "Stalówki" odbyła się Licealiada Powiatowa, czyli Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce. NASI WYMIATALI!!!! Aż dziesięć osób dostało się do Rejonu, ale najważniejszy jest wynik - 134 punkty, co dało nam drużynowo I miejsce w powiecie, w tak zaszczytnej dziedzinie, jaką jest Królowa Sportu. Wszystkim zawodnikom należą się gratulacje, ale największy entuzjasta Lekkiej - pan Boguś Wawrzyniak - wyróżnił  szczególnie 3 osoby, zachwycony ich talentem. Są to: Tomek Jankowski, Miłosz Sroczyński i Patryk Rasiak, który - zdaniem pana Wawrzyniak poczynił od zeszłego roku kolosalne postępy w bieganiu. Mimo że zaczęliśmy zawody wywrotkami, przewróceniem płotków, itd.... wszystko zakończyło się super dobrze!!!! Gratulujemy naszym zawodnikom, cieszymy się z ich sukcesów i czekamy.... na następne.  Pełna lista dokonań naszych chłopców i dziewcząt znajduje się tutaj: 

http://www.muksostrow.pl/index.php/wyniki-powiat/lekka-atletyka/605-rekordowa-liczba-uczestnikow-powiatowej-licealiady-w-lekkiej-atletyce.html

Zawody - dzień drugi... 

30 września, na tym samym stadionie Stali, miały z kolei miejsce zawody rejonowe w lekkoatletyce. Te same osoby, o których mowa była wyżej, i tym razem odniosły spore sukcesy i dostały się do finałów wojewódzkich. Do nich dołączy jeszcze Paweł Grochowicki i ta czwórka triumfatorów uda się do Poznania, by tam reprezentować naszą szkołę na kolejnym etapie najszlachetniejszej z rywalizacji. Mamy nadzieję, że wystarczy im sił, by grać i ... troszkę też wygrywać. My nadal ściskamy kciuki i życzymy powodzenia. Tymczasem dziękujemy wszystkim naszym lekkoatletom, którym w ogóle chciało się stanąć w szranki sportowych rywalizacji  i dotrzeć na bieżnię, a nie tylko przed telewizor, gdzie najczęściej można spotkać "największych sportowców". Podziwiamy szczerze chęci, zapał, wytrwałość. To fajne cechy u ZAPowiczów... Życzymy ich wszystkim naszym studentom :D

A kolejne doniesienia z frontu tej niezwykłej walki już wkrótce... 

Magdalena Wojtasz


 

 

1.png2.png3.png4.png5.png5a.png6.png7.png8.png9.pngfooter_kalisz.pnglogo_spoleczna.png

Strona używa plików cookies (ciasteczek).

Informacje o ciasteczkach. ..........................................Akceptuj cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information