Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim

Artykuły

Previous Next
Matematyka dla pierwszoklasistów! Pani Dorota Maleszka zaprasza na cykl spotkań...
berlin nauczycie Pani Justyna Ibron i pani Anna Mrowińska, nauczycielki...
Produkcik 2019 - finał Finał Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe...
Dzień Dziecka 2019 Tegoroczny Dzień Dziecka świętowaliśmy nietypowo....
Sukces w OITiW 6 czerwca 2019 r. w zabytkowym gmachu Domu Technika w...
Finał Elektronika 2019 Długo oczekiwany finał XX edycji konkursu o tytuł...
Coś bardzo ważkiego...   Nie warto mówić własnymi słowami, skoro za nas...
Wiosna, wiosna, wiosna! Wraz z ciepłym słońcem i budzącą się do życia przyrodą...
Cyborg 2019 rozstrzygnięty   W piątek, 29. marca w Zespole Szkół Technicznych w...
Brawo Filip Tomczyk! Astronomia, fizyka i radioamatorstwo – to trzy pokrewne...
Olimpiada Innowacji Technicznych Eliminacje szkolne Olimpiady Innowacji Technicznych i...
Męskie after party Prezent na Dzień Mężczyzny Trzeba wszakże uczcić tych,...
Zajęcia z ELEKTRONIKI Już niedługo zaczynamy ZAPrzyjaźnianie "nowych" z...
Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej To już IV edycja ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o...
Konkurs graficzny Konkurs na plakat promujący XX edycję konkursu o tytuł...
ZAPpressFoto 2019 Jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów - pouczają...
Konkurs wiosenny 14 marca 2019 w CKPie odbył się finał powiatowego...
ZST na 43. Biegu Piastów Tegoroczny Bieg Piastów, w którym uczestniczyli także...
Zakręceni 7 raz :) Siódma edycja zbiórki „Nakręć się na pomoc dla Hani” to...
DEUTSCH IST IN 2019   27.02.2019 w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Fryderyka...
SWISS TALENT FORUM 2019 W dniach od 6 do 9 lutego Bogumił Skoczylas i Grzegorz...

fotogalerie

Czas zawodowców BIS

FILMOTEKA

praktyki zagraniczne

Biuletyn BIP

Cyfrowobezpieczni

A teraz króluje lekkoatletyka!

 
 
Zawody - dzień pierwszy...

W dniu 22 września na stadionie ostrowskiej "Stalówki" odbyła się Licealiada Powiatowa, czyli Mistrzostwa Powiatu Ostrowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce. NASI WYMIATALI!!!! Aż dziesięć osób dostało się do Rejonu, ale najważniejszy jest wynik - 134 punkty, co dało nam drużynowo I miejsce w powiecie, w tak zaszczytnej dziedzinie, jaką jest Królowa Sportu. Wszystkim zawodnikom należą się gratulacje, ale największy entuzjasta Lekkiej - pan Boguś Wawrzyniak - wyróżnił  szczególnie 3 osoby, zachwycony ich talentem. Są to: Tomek Jankowski, Miłosz Sroczyński i Patryk Rasiak, który - zdaniem pana Wawrzyniak poczynił od zeszłego roku kolosalne postępy w bieganiu. Mimo że zaczęliśmy zawody wywrotkami, przewróceniem płotków, itd.... wszystko zakończyło się super dobrze!!!! Gratulujemy naszym zawodnikom, cieszymy się z ich sukcesów i czekamy.... na następne.  Pełna lista dokonań naszych chłopców i dziewcząt znajduje się tutaj: 

http://www.muksostrow.pl/index.php/wyniki-powiat/lekka-atletyka/605-rekordowa-liczba-uczestnikow-powiatowej-licealiady-w-lekkiej-atletyce.html

Zawody - dzień drugi... 

30 września, na tym samym stadionie Stali, miały z kolei miejsce zawody rejonowe w lekkoatletyce. Te same osoby, o których mowa była wyżej, i tym razem odniosły spore sukcesy i dostały się do finałów wojewódzkich. Do nich dołączy jeszcze Paweł Grochowicki i ta czwórka triumfatorów uda się do Poznania, by tam reprezentować naszą szkołę na kolejnym etapie najszlachetniejszej z rywalizacji. Mamy nadzieję, że wystarczy im sił, by grać i ... troszkę też wygrywać. My nadal ściskamy kciuki i życzymy powodzenia. Tymczasem dziękujemy wszystkim naszym lekkoatletom, którym w ogóle chciało się stanąć w szranki sportowych rywalizacji  i dotrzeć na bieżnię, a nie tylko przed telewizor, gdzie najczęściej można spotkać "największych sportowców". Podziwiamy szczerze chęci, zapał, wytrwałość. To fajne cechy u ZAPowiczów... Życzymy ich wszystkim naszym studentom :D

A kolejne doniesienia z frontu tej niezwykłej walki już wkrótce... 

Magdalena Wojtasz


 

 

1.png2.png3.png4.png5.png5a.png6.png7.png8.png9.pngfooter_kalisz.pnglogo_spoleczna.png

Strona używa plików cookies (ciasteczek).

Informacje o ciasteczkach. ..........................................Akceptuj cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information