Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim

Artykuły

Previous Next
Pomoc braciom mniejszym Wspaniały odzew szkolnej społeczności na zbiórkę dla...
Za rok musi być złoto! Kolejny rok z rzędu siatkarze ZST osiągnęli sukces. Po...
Matematyczna Liga Mistrzów W poniedziałek, 2 grudnia, zapowskie pierwszaki...
MOC ŻYWEGO OBRAZU 28 listopada 2019 roku w Centrum Kształcenia...
ZAPpressFoto 2019 Przypomnienie! Jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc...
Żywa lekcja historii 12 listopada z okazji Święta Niepodległości odbyła się...
Finał rejonu w piłkę ręczną Kolejny sukces sportowy naszych uczniów. Tym razem, pod...
EVS W Zespole Szkól Technicznych narodziła się nowa...
28 FINAŁ WOŚP Łapiemy wiatr w żagle i rozpoczynamy nabór do szkolnego...
Redemptoris Missio Zakończyliśmy akcję zbierania środków opatrunkowych dla...
Akademia Fact-Checkingu Jak w codziennym zalewie informacji odróżnić prawdę od...
VII Turniej Opowiadań Szczęśliwa siódma edycja konkursu literackiego Turniej...
Stypendia ministra Wspaniała nowina!!! Wielkopolsce przyznano 13...
Góra Grosza 2019 Już dwudziesty raz rusza akcja Towarzystwa Nasz Dom –...
Upoluj swoją książkę Do 30 listopada zupełnie za darmo możecie pobrać 12...
Szkoła E(x)plory 2019   W dniu 23-25 października 2019 r. w Gdyni cztery...
9. Konferencja ARISS w Polsce za nami 26 października br., w Zespole Szkół Technicznych w...
Deathmatch Ten dzień zapowiadał się wyjątkowo dobrze. 10...
ŚwiZSTaki na Śnieżce Zobaczyć góry w jesiennej krasie, to marzenie...
opatrunek na ratunek Zapraszamy do udziału w akcji OPATRUNEK NA RATUNEK.  
Poznań NEW EDUCATION FORUM 2019 W dniach 17-18 października br. odbyło się...

fotogalerie

Czas zawodowców BIS

FILMOTEKA

praktyki zagraniczne

Biuletyn BIP

Cyfrowobezpieczni

ZST po raz kolejny zagrało z WOŚP!

 

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami! Tradycyjnie już ZAP-owski sztab pod kierownictwem pani Agnieszki Koralewskiej stanął na wysokości zadania. Dzięki licytacjom i wolontariuszom udało się nam zebrać w sumie aż 47208 zł!

W piątek w ZST odbyła się impreza, podczas której uczniowie i nauczyciele mogli wylicytować rozmaite fanty – między innymi Orkiestrowe koszulki oraz kalendarze, a także podarowane przez szkolne miniprzedsiębiorstwo Masterteam24 WOŚP-owe serduszka, wydrukowane na drukarce 3D. Dużym powodzeniem cieszyły się niepytajniki od pana Oskara Włodarczyka oraz niespodzianki od pani Małgorzaty Sroki. Pani Agata Nowaczyk-Warzecha z kolei przekazała na licytację głośnik JBL, który, w pakiecie z serduszkiem od Masterteam24, sprzedaliśmy za wspaniałą kwotę – aż 280 zł. Na aukcję trafiła też unikatowa piłka do koszykówki z podpisami wszystkich zawodników BM Slam Stal SA, którą koszykarze wręczyli nam na koniec grudniowego spotkania w naszej szkole. Prowadzący, Miłosz Uciechowski, zachęcał wszystkich do podbijania stawek, uciekając się nawet do… śpiewu, co okazało się nadzwyczaj skuteczne.

Aukcje zasiliły konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwotą ponad 2000 zł. Towarzyszyły im występy zespołu Teren Prywatny oraz Magdy Talarczyk. Z kolei niedzielna zbiórka pieniędzy zakończyła się imponującym wynikiem – zebraliśmy w sumie fantastyczne 47200 zł! Tym samym udało się pobić rekord z poprzedniego roku, wynoszący „jedyne” 32800 zł. 

Agnieszka Koralewska,
 zdjęcia - Katarzyna Banachowicz


 


 

1.png2.png3.png4.png5.png5a.png6.png7.png8.png9.pngfooter_kalisz.pnglogo_spoleczna.png

Strona używa plików cookies (ciasteczek).

Informacje o ciasteczkach. ..........................................Akceptuj cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information