Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim

Artykuły

Previous Next
Finał Olimpiady OITiW 30 czerwca 2020 r. w auli Zespołu Szkół Technicznych...
Pitching filmowy ZAPowiczów 2 marca 2020 roku grupa ZAPowiczów uczestniczyła w...
Deutsch ist in 2020   W piątek 28 lutego 2020 r. w IV LO odbył się XVI...
Boszkowo W związku z konsekwencjami pandemii i nieustającym...
Pączek dla Afryki 20.02.2020 r.,  w "Tłusty Czwartek", nasza szkoła po...
Turniej Opowiadań 2020 We wtorek 18 lutego 2020 roku w Zespole Szkół...
Warsztaty SIR 11 lutego br. w sali konferencyjnej odbyło się...
Pomoc braciom mniejszym Wspaniały odzew szkolnej społeczności na zbiórkę dla...
Za rok musi być złoto! Kolejny rok z rzędu siatkarze ZST osiągnęli sukces. Po...
Matematyczna Liga Mistrzów W poniedziałek, 2 grudnia, zapowskie pierwszaki...
MOC ŻYWEGO OBRAZU 28 listopada 2019 roku w Centrum Kształcenia...
ZAPpressFoto 2019 Przypomnienie! Jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc...
Żywa lekcja historii 12 listopada z okazji Święta Niepodległości odbyła się...
Finał rejonu w piłkę ręczną Kolejny sukces sportowy naszych uczniów. Tym razem, pod...
EVS W Zespole Szkól Technicznych narodziła się nowa...
28 FINAŁ WOŚP Łapiemy wiatr w żagle i rozpoczynamy nabór do szkolnego...
Redemptoris Missio Zakończyliśmy akcję zbierania środków opatrunkowych dla...
Akademia Fact-Checkingu Jak w codziennym zalewie informacji odróżnić prawdę od...
VII Turniej Opowiadań Szczęśliwa siódma edycja konkursu literackiego Turniej...
Stypendia ministra Wspaniała nowina!!! Wielkopolsce przyznano 13...
Góra Grosza 2019 Już dwudziesty raz rusza akcja Towarzystwa Nasz Dom –...

fotogalerie

Czas zawodowców BIS

FILMOTEKA

praktyki zagraniczne

Biuletyn BIP

More Than Words

10 marca 2017 r. w Zespole Szkół Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wielkopolskim odbył się III Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej. Wzięli w nim udział uczniowie ZST: Magdalena Talarczyk z kl. 3i2 i Konrad Kuś z kl. 3m2. Mieli ze sobą liczne towarzystwo – opiekunkę, panią Katarzynę Mruk oraz uczniów akompaniujących: na gitarze – Piotra Mintę z kl. 2m1 i Mikołaja Wojtczaka z kl. 3e oraz na perkusji i gitarze – Patryka Stasiaka z kl. 3i1.

W konkursie brało udział 17 uczestników z 10 szkół Powiatu Ostrowskiego. Uczestnicy konkursu zaprezentowali 17 różnych utworów i byli oceniani w następujących kategoriach: interpretacja utworu, wykonanie oraz posługiwanie się językiem angielskim.  

Zwyciężczynią konkursu została uczennica I LO w Ostrowie Wlkp. Nasza Madzia Talarczyk zajęła III miejsce za interpretację utworu „More Than Words". Konrad Kuś, który otrzymał podziękowanie za swoją interpretację „Blue Hotel”, z chłopakami wspomagającymi go na gitarach i perkusji, wyraźnie ożywił konkurs. Jurorzy zgodnie podkreślili, iż każda osoba śpiewająca prezentowała wysoki poziom i każdy może czuć się zwycięzcą. Pani Wicedyrektor ZSSS wręczyła wszystkim zebranym nagrody i dyplomy, życzyła dalszych sukcesów i zaprosiła na kolejną edycję konkursu w przyszłym roku.

Bardzo się cieszymy z sukcesu Magdy oraz występu Konrada, którzy swoimi zdolnościami wokalnymi zachwycili jurorów. Gratulujemy wszystkim wykonawcom chęci zaprezentowania swoich umiejętności muzycznych i życzymy powodzenia w następnych konkursach.

Katarzyna Mruk


 


 

1.png2.png3.png4.png5.png5a.png6.png7.png8.png9.pngfooter_kalisz.pnglogo_spoleczna.png

Strona używa plików cookies (ciasteczek).

Informacje o ciasteczkach. ..........................................Akceptuj cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information