Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim

Artykuły

Previous Next
berlin nauczycie Pani Justyna Ibron i pani Anna Mrowińska, nauczycielki...
Produkcik 2019 - finał Finał Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe...
Dzień Dziecka 2019 Tegoroczny Dzień Dziecka świętowaliśmy nietypowo....
Sukces w OITiW 6 czerwca 2019 r. w zabytkowym gmachu Domu Technika w...
Finał Elektronika 2019 Długo oczekiwany finał XX edycji konkursu o tytuł...
Coś bardzo ważkiego...   Nie warto mówić własnymi słowami, skoro za nas...
Wiosna, wiosna, wiosna! Wraz z ciepłym słońcem i budzącą się do życia przyrodą...
Cyborg 2019 rozstrzygnięty   W piątek, 29. marca w Zespole Szkół Technicznych w...
Brawo Filip Tomczyk! Astronomia, fizyka i radioamatorstwo – to trzy pokrewne...
Olimpiada Innowacji Technicznych Eliminacje szkolne Olimpiady Innowacji Technicznych i...
Męskie after party Prezent na Dzień Mężczyzny Trzeba wszakże uczcić tych,...
Zajęcia z ELEKTRONIKI Już niedługo zaczynamy ZAPrzyjaźnianie "nowych" z...
Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej To już IV edycja ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o...
Konkurs graficzny Konkurs na plakat promujący XX edycję konkursu o tytuł...
ZAPpressFoto 2019 Jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów - pouczają...
Konkurs wiosenny 14 marca 2019 w CKPie odbył się finał powiatowego...
ZST na 43. Biegu Piastów Tegoroczny Bieg Piastów, w którym uczestniczyli także...
Zakręceni 7 raz :) Siódma edycja zbiórki „Nakręć się na pomoc dla Hani” to...
DEUTSCH IST IN 2019   27.02.2019 w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Fryderyka...
SWISS TALENT FORUM 2019 W dniach od 6 do 9 lutego Bogumił Skoczylas i Grzegorz...
Peregrynacja Pierwszą grupą w tym roku, która odbyła staże w...

fotogalerie

Czas zawodowców BIS

FILMOTEKA

praktyki zagraniczne

Biuletyn BIP

Cyfrowobezpieczni

More Than Words

10 marca 2017 r. w Zespole Szkół Sióstr Salezjanek w Ostrowie Wielkopolskim odbył się III Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej. Wzięli w nim udział uczniowie ZST: Magdalena Talarczyk z kl. 3i2 i Konrad Kuś z kl. 3m2. Mieli ze sobą liczne towarzystwo – opiekunkę, panią Katarzynę Mruk oraz uczniów akompaniujących: na gitarze – Piotra Mintę z kl. 2m1 i Mikołaja Wojtczaka z kl. 3e oraz na perkusji i gitarze – Patryka Stasiaka z kl. 3i1.

W konkursie brało udział 17 uczestników z 10 szkół Powiatu Ostrowskiego. Uczestnicy konkursu zaprezentowali 17 różnych utworów i byli oceniani w następujących kategoriach: interpretacja utworu, wykonanie oraz posługiwanie się językiem angielskim.  

Zwyciężczynią konkursu została uczennica I LO w Ostrowie Wlkp. Nasza Madzia Talarczyk zajęła III miejsce za interpretację utworu „More Than Words". Konrad Kuś, który otrzymał podziękowanie za swoją interpretację „Blue Hotel”, z chłopakami wspomagającymi go na gitarach i perkusji, wyraźnie ożywił konkurs. Jurorzy zgodnie podkreślili, iż każda osoba śpiewająca prezentowała wysoki poziom i każdy może czuć się zwycięzcą. Pani Wicedyrektor ZSSS wręczyła wszystkim zebranym nagrody i dyplomy, życzyła dalszych sukcesów i zaprosiła na kolejną edycję konkursu w przyszłym roku.

Bardzo się cieszymy z sukcesu Magdy oraz występu Konrada, którzy swoimi zdolnościami wokalnymi zachwycili jurorów. Gratulujemy wszystkim wykonawcom chęci zaprezentowania swoich umiejętności muzycznych i życzymy powodzenia w następnych konkursach.

Katarzyna Mruk


 


 

1.png2.png3.png4.png5.png5a.png6.png7.png8.png9.pngfooter_kalisz.pnglogo_spoleczna.png

Strona używa plików cookies (ciasteczek).

Informacje o ciasteczkach. ..........................................Akceptuj cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information