Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim

Artykuły

Previous Next
Matematyczna Liga Mistrzów W poniedziałek, 2 grudnia, zapowskie pierwszaki...
Pomoc braciom mniejszym Jak co roku pomagamy naszym braciom mniejszym - psom i...
MOC ŻYWEGO OBRAZU 28 listopada 2019 roku w Centrum Kształcenia...
ZAPpressFoto 2019 Przypomnienie! Jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc...
Żywa lekcja historii 12 listopada z okazji Święta Niepodległości odbyła się...
Finał rejonu w piłkę ręczną Kolejny sukces sportowy naszych uczniów. Tym razem, pod...
EVS W Zespole Szkól Technicznych narodziła się nowa...
28 FINAŁ WOŚP Łapiemy wiatr w żagle i rozpoczynamy nabór do szkolnego...
Redemptoris Missio Zakończyliśmy akcję zbierania środków opatrunkowych dla...
Akademia Fact-Checkingu Jak w codziennym zalewie informacji odróżnić prawdę od...
VII Turniej Opowiadań Szczęśliwa siódma edycja konkursu literackiego Turniej...
Stypendia ministra Wspaniała nowina!!! Wielkopolsce przyznano 13...
Góra Grosza 2019 Już dwudziesty raz rusza akcja Towarzystwa Nasz Dom –...
Upoluj swoją książkę Do 30 listopada zupełnie za darmo możecie pobrać 12...
Szkoła E(x)plory 2019   W dniu 23-25 października 2019 r. w Gdyni cztery...
9. Konferencja ARISS w Polsce za nami 26 października br., w Zespole Szkół Technicznych w...
Deathmatch Ten dzień zapowiadał się wyjątkowo dobrze. 10...
ŚwiZSTaki na Śnieżce Zobaczyć góry w jesiennej krasie, to marzenie...
opatrunek na ratunek Zapraszamy do udziału w akcji OPATRUNEK NA RATUNEK.  
Poznań NEW EDUCATION FORUM 2019 W dniach 17-18 października br. odbyło się...
IWIS 2019 Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie...

fotogalerie

Czas zawodowców BIS

FILMOTEKA

praktyki zagraniczne

Biuletyn BIP

Cyfrowobezpieczni

Adobe... pakiet nadZSTwyczajny

Od września 2016 r. naszej szkole przybyła klasa cyfrowych procesów graficznych. Nie czekając zbyt długo (jak na standardy ministerialne) a uradowane tym faktem, Ministerstwo Edukacji Narodowej, dorzuciło parę groszy na potrzeby przyszłych grafików. I w ten sposób pakiet Adobe dostał się nieświadomym tego faktu szczęśliwcom. 
W całym regionie nie ma drugiej takiej szkoły, która dysponowałaby podobnym oprogramowaniem, o takich szerokich możliwościach działania. Adobe w różnych jego odmianach stanowi rodzaj ekskluzywnego, nie wszystkim dostępnego narzędzia, które przed naszymi uczniami otwiera dużo większe możliwości rozwoju zawodowego, plastycznego i artystycznego niż pozostałe narzędzia, stereotypowo wykorzystywane przez informatyków, parających się grafiką. Dziś specjaliści w zakresie grafiki komputerowej, pragnący tworzyć swoje dzieła - obrazy, zdjęcia, animacje - po prostu MUSZĄ korzystać z tego pakietu, by sprostać coraz bardziej wyśrubowanym wymaganiom i standardom pracy w zawodzie, ale też artystycznym oczekiwaniom przyszłych odbiorców, coraz lepiej obeznanych z możliwościami narzędzi graficznych. Adobe... to pakiet bez którego ani rusz w grafice... w informatyce w ogóle!!!! ZAPraszamy do korzystania z dóbr... Adobe Photoshop, Adobe Lightroom, Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Acrobat, Adobe Premier i inne.... czekają na chętnych... w pracowni nr 2 oraz w czytelni. 
Magdalena Wojtasz
1.png2.png3.png4.png5.png5a.png6.png7.png8.png9.pngfooter_kalisz.pnglogo_spoleczna.png

Strona używa plików cookies (ciasteczek).

Informacje o ciasteczkach. ..........................................Akceptuj cookies na tej stronie.

EU Cookie Directive Module Information